3 E-booky za cenu 2

... buďte připravená na všechno.  

Klidné těhotenství pohodový porod a spokojené šestinedělí 

"Jak napsat porodní plán" 

kvalitní a praxí podložené informace o tom, jak vybrat porodnici a jak v ní běžně péče o ženu a miminko probíhá. Chcete vědět, co máte na výběr a co vše si můžete přát?

v hodnotě

450 CZK

"Podrobný průvodce hladkým porodem" 

mé nejlepší rady a tipy díky kterým můžete podpořit hladký průběh vašeho porodu. Abyste na narození svého miminka mohli vzpomínat jako na radostnou a posilující událost.

+ BONUSY

v hodnote

450 CZK

 "Šestinedělí za odměnu" 

to nejlepší, na co jsem přišla jako maminka tří dětí i jako porodní asistentka o tom, jak si užít šestinedělí jako krásné období, na které budete vzpomínat s radostí a lehkostí, bez zbytečného stresu, chaosu a únavy 

+ BONUSY

v hodnote

450 CZK

Vše je psáno jednoduše, jasně a stručně, tak aby vás to bavilo, nezahltilo a zároveň tam bylo vše potřebné, co z mého pohledu porodní báby i maminky tří děti může ženám pomoci ke krásnému hladkému porodu.

Vyberte si všechny tři mé E-booky jako podporu na Vaší cestě

ke spokojenému těhotenství, radostnému porodu a pohodovému šestinedelí. 

Tři E-booky: 

  • "Jak napsat porodní plán?"
  • "Podrobný průvodce hladkým porodem" 
  • "Šestinedělí za odměnu"

místo 1 350 Kč jen za 900 kč

Co řekly na e-booky mé klientky? 

"Kristi, tento tvůj e-book je pro mě jako studentku porodní asistence pohlazením pro oči i duši. Obsahuje tolik pro ženu velmi přínosných informací, které jsou podány tak hezky, mile. Je zdrojem informací, které v běžné těhotenské poradně u gynekoložky či gynekologa těhotná žena s největší pravděpodobností nedostane. E-book je pro mě velkou inspirací v tom, jak citlivě sdělovat těhotným ženám potřebné informace, jak jim poradit, v případě, že to potřebují. Takto se to ve škole bohužel vůbec neučíme. Také mě velmi zaujala část o vztahu mezi miminkem a starším sourozencem a také skvělé tipy na literaturu. Knihu velmi doporucuji všem těhotným ženám, studentkám porodní asistence, porodním asistentkám, ale i dalším zdravotníkům, kteří se během své praxe setkávají s těhotnými ženami."
Tereza
E- book jsem si nedávno stáhnula a zhltnula ho doslova za jedno odpoledne. Jako asi spousta "prvorodiček" jsem trochu tápala s tím cítit se vůbec "těhotná" a co to vlastně znamená. Celá ta změna se děla tak nějak "beze mě" jestli to dáva smysl. Vaše knížka mě dodala extrémně pozitivní push a spoustu informací, o kterých jsem dosud neměla ani ponětí. A přitom velmi jemnou a zábavnou formou. Pár dni po dočtení jsem měla velmi intenztivní moment, kdy jsem si poprvé reálně uvědomila, že jsme dva. Že jsme v tom spolu, a že je to nádherná cesta. A cítím, že Vaše práce tomu strašně pomohla. Takže obrobské díky! Žiji v zahraničí, daleko od rodiny i přátel a vaše čtení bylo jak popovídat si o tom, co mě čeká, s nejlepší kamarádkou. Děláte skvělou práci!"
Alena