E-book Jak napsat porodní plán

Tak, aby si ho v porodnici opravdu přečetli a dodrželi. 

 • Jak co nejlépe vybrat porodnici?
 • Jak probíhá běžná péče v porodnici, co mě čeká?
 • Kdo o mě bude při porodu pečovat?
 • Jak probíhá péče o miminko po narození?
 • Které zákroky se běžně dělají a jaké jsou jejich výhody a nevýhody?
 • Jak být opravdu dobře připravená?
 • Jaký zvolit plán B, pro případ, že nepůjde vše hladce?
Jak napsat porodní plán
Mgr. et Bc. Kristina Zemánková

Obsah e-booku

 • 1
  Jáká jsou práva žen a miminek v porodnicích?
 • 2
  Jak vybrat místo porodu a proč je to tak důležité?
 • 3
  Kdo mě bude u porodu doprovázet a kdo o mě bude pečovat?
 • 4
  Jak se pozná, že porod už začal a kdy je čas odjet do porodnice?
 • 5
  Co to je a jak napsat porodní plán?
 • 6
  Jaké procedury a léky jsou ženám nabízeny a jaké jsou jejich výhody a nevýhody?
 • 7
  Jak probíhá první ošetření miminka po porodu?
 • 8
  Co to je ambulantní porod?
 • 9
  Proč je důležité mít plán B?

Hodnota informací, které jsou v e-booku shrnuté, je obrovská. Jeho cena je přitom velmi symbolická, mnohem nižší, než kdybyste si se mnou chtěli dát hodinouvou osobní konzultaci.

Přesto je v něm mnohem více informací, než bychom si za takovou hodinu mohli stihnout říct. 

BONUS PRO VÁS – videorozhovor s Luciou Harnošovou z Kongresu pro rodiče na téma Partnerství a sexualita po porodu 

Cena e-booku: 450 Kč

Kvalitní a objektivní informace jsou základem úspěchu

Už dávno jsou pryč doby, kdy se ženám na cestě do porodnice říkalo: „Však to nějak přežiješ, zatneš zuby a za pár dní jsi doma i s miminkem. Však zdravotníci nejlépe vědí, co je dobré…“

Už dávno víme, že porod není něco, co by šlo jen tak přejít. Na porodu záleží. 

To, jakým způsobem se rodíme, velmi hluboce ovlivňuje naše životy, a to nejen život nově narozeného miminka, ale i život ženy a celé rodiny. Když žena porodí, už nikdy nebude stejná. Už navždy si svůj porod bude nejen pamatovat, ale také ovlivní její další zdraví.

To, jak se miminko narodí, jaké přivítání zažije na tomto světě, ovlivní nejen jeho imunitní systém, a tím pádem jeho zdraví po celý zbytek života, ale nastaví to také jeho schopnost důvěřovat a navazovat vztahy. To, s čím se miminko setká ihned po narození, ovlivní, jak bude vnímat tento svět a jak v něm uspěje.

Co řekly na e-book mé klientky? 

Skvěle napsaný e-book, který bych doporučila každé těhotné ženě. Informací o průběhu porodu je všude spousta, ale to podstatné se často nedočtete. V této knize naleznete krásně popsané všechny důležité body, které si do porodního plánu můžete sepsat. Co oceňuji nejvíce, je právě výčet jednotlivých procedur u porodu s uvedením jejich výhod a nevýhod.
Věrka
Kristino, díky za naprosto úžasný e-book! Před porodem jsem se dost věnovala psaní porodního plánu a sběru informací, abych věděla, co při porodu chci a co ne. Mrzí mě, že jsem ho nečetla už tehdy. Je plný naprosto zásadních informací, které se od lékařů a bohužel často ani na předporodních kurzech ženy vůbec nedozví. Vřele doporučuji všem ženám, kterým záleží na tom, jak a za jakých podmínek budou rodit!
Daniela
V záplavě informací a doporučení je pro těhotnou ženu nesnadné se orientovat a pak si šťastně i zvolit. Proto jsem ráda, že Kristina sestavila tento ebook, na kterém oceňuji jeho přehlednost, věcnost a srozumitelnost. Provází těhotné ženy na jejich cestě za krásným začátkem mateřství
Eliška
Přečetla jsem si ho až v 9. měsíci těhotenství, ale jsem za něj neskutečně vděčná. Tak přehledně, jasně, srozumitelně a velmi podrobně na jednom místě jsem tolik informací o porodu a možných zdravotních zásazích nikde neviděla. Vždycky se ke mně dostaly jen střípky. Tohle by si měla povinně přečíst každá těhotná žena. Hned jsem přesvědčila mého muže, aby se taky začetl. Kristi, děkuju moc za tuhle práci a už teď se těším na další e-booky a kurzy.
Kristýna Roller
Líbí se mi celková a komplexní práce Kristiny a její předávání důležitých informací. Vždy vybere přesně ty informace, které rodiče potřebují a motivují je. A toto splnil i e-book „Jak napsat porodní plán“. Je naplněný informacemi, díky kterým si rodiče ujasní své představy o porodu a ušetří spoustu času hledáním mnohdy protichůdných informací na internetu. E-book není jen o tom, jak krok za krokem sepsat porodní plán, ale vede rodiče k zamyšlení nad důležitými tématy. Dokonce bych ho viděla jako takovou psanou formu předporodního kurzu. Oceňuji i to, že Kristina nepředkládá jediné správné možnosti, ale ve všech případech předkládá pozitiva a negativa a je již na samotných rodičích, co si zvolí. E-book vřele doporučuji.
Lucie Harnošová