OBJEDNÁVKA

Podrobný průvodce hladkým porodem

pro více informací o E-booku KLIKNĚTE SEM

17 Kapitol & 59 stránek

podpůrně a pozitivně laděný text, který vás doslova natěší na porod. 

  • Po uhrazení poplatku za E-book Vám přijde potvrdzující e-mail
  • Do Vaší e-mailové schránky Vám pošlu E-book, který si stáhnete do svého zařízení
    včetně BONUSŮ
"Kristino, děkuji za tvůj krásny e-book. Je v něm mnoho užitečných rad i pro začátek těhotenství, což je čas, kdy je žena na všechno sama a v hlavě se jí rojí spousta otázek a pochybností jak fungovat. Mé to v začátku moc pomohlo. Našla jsem v e-booku pár tipů, které jsem neznala a nejvíc mě překvapilo jak řešit vaginální zánět nebo infekci. Ačkoliv jsem na začátku těhotenství, tenhle e-book mě velice citlivě nabádá ujasnit si už teď některé myšlenky a včas a v klidu si zařídit to, co pro sebe a děťátko budu potřebovat v závěru těhotenství, pro porod i šestinedělí. Moc děkuji."
Lucie
"Kristi, tento tvůj e-book je pro mě jako studentku porodní asistence pohlazením pro oči i duši. Obsahuje tolik pro ženu velmi přínosných informací, které jsou podány tak hezky, mile. Je zdrojem informací, které v běžné těhotenské poradně u gynekoložky či gynekologa těhotná žena s největší pravděpodobností nedostane. E-book je pro mě velkou inspirací v tom, jak citlivě sdělovat těhotným ženám potřebné informace, jak jim poradit, v případě, že to potřebují. Takto se to ve škole bohužel vůbec neučíme. Také mě velmi zaujala část o vztahu mezi miminkem a starším sourozencem a také skvělé tipy na literaturu. Knihu velmi doporucuji všem těhotným ženám, studentkám porodní asistence, porodním asistentkám, ale i dalším zdravotníkům, kteří se během své praxe setkávají s těhotnými ženami."
Tereza
E- book jsem si nedávno stáhnula a zhltnula ho doslova za jedno odpoledne. Jako asi spousta "prvorodiček" jsem trochu tápala s tím cítit se vůbec "těhotná" a co to vlastně znamená. Celá ta změna se děla tak nějak "beze mě" jestli to dáva smysl. Vaše knížka mě dodala extrémně pozitivní push a spoustu informací, o kterých jsem dosud neměla ani ponětí. A přitom velmi jemnou a zábavnou formou. Pár dni po dočtení jsem měla velmi intenztivní moment, kdy jsem si poprvé reálně uvědomila, že jsme dva. Že jsme v tom spolu, a že je to nádherná cesta. A cítím, že Vaše práce tomu strašně pomohla. Takže obrobské díky! Žiji v zahraničí, daleko od rodiny i přátel a vaše čtení bylo jak popovídat si o tom, co mě čeká, s nejlepší kamarádkou. Děláte skvělou práci!"
Alena
"Kristy, včera jsem si objednala tvůj e-book a nemohla jsem se odtrhnout, takže přečteno za jeden večer :D. Hodně se mi líbi, jak je to praktické, žádné dlouhé slohy, prostě tipy co a jak. Super je kapitola o bolesti u porodu, že to říkáš na rovinu, zároveň nabízíš spoustu možností, co s tím. A vtipný je, jak máš kapitolu pro tatínky jinou barvou. To aby se to dobře hledalo až to přijde, jo? 😉 Chci ti fakt moc poděkovat, opravdu jsi chodící reklama na to, že porod může být krásny, úplně mě to naladilo. Díky! Díky! Díky!"
Jana