E-book Šestinedělí za odměnu

Jak prožít celé šestinedělí v klidu, radosti a harmonii s miminkem? 

 • Proč je šestinedělí tak speciální období?
 • Jak se bude Vaše tělo zotavovat po porodu?
 • První dny s miminkem
 • Vzpomínky na porod
 • Kojení
 • Péče o děťátko
 • Pouto mezi maminkou a miminkem
 • Partnerství a intimita po porodu
Šestinedělí za odměu
Mgr. et Bc. Kristina Zemánková

Obsah e-booku

 • 1
  Šestinedělí je velmi specifické období v životě celé rodiny. Přesto se na něj připravuje jen velmi málo žen a mhoho z nich je pak zaskočeno… Je dobré vědět, co vás čeká…
 • 2
  Co jsou očistky, jak se zavinuje děloha a co když to bolí, kdy si můžete začít zase lehat na břicho a cvičit? Kdy žena zase začně menstruovat?
 • 3
  Co když žena měla poranění…? Jak jemně podpořit jeho hojení… Jak je to s hygienou v šestinedělí, na co dát pozor a jaké přírodní prostředky mohou pomoci?
 • 4
  Jakou péči bude miminko po porodu potřebovat? Co je to ta novorozenceká žloutenka a je opravdu nebezpečná? A jak je to s tím pupíčkem u miminka? Jaký je můj názor na podávání vitaminů miminku? A jak se pozná zdravé miminko? A jaká vyšetření se u dětí běžne doporučují? A jaké přírodní prostředky můžeme využít v péči o miminko?
 • 5
  Kojení Jak se připravit na kojení? jaké jseou ty nejzásadnější informace, které potřebujete vědět ještě než s ním začnete? A co mýty o kojení? Jak se pozná, že má miminko hlad a nebo naopka, že má vše co potřebuje? A co když jsou s kojením potíže? Jak přírodními prostředky podpořit tvorbu mlíčka? A jaká by měla být strava kojící maminky?
 • 6
  Péče o prsa Jak pečovat o prsa při kojení? Co když se objeví strie, bolestivé bradavky a nebo zatvrdliny v prsou?
 • 7
  Spánek malých miminek Velké téma pro mnoho rodičů… Jak se vyspat i s malým nočním nespavcem? Je potřeba miminko budit na odříhnutí, když usne u kojení?
 • 8
  Miminka a hygiena Koupání, kosmetika, mázek, mastičky, olejíčky, kdo se v tom má vyznat? Nebojte o všem si povíme. I o tom, jak má vypadat kakání a čůrání malého miminka, co je bezplenková metoda a co když má miminko koliky…
 • 9
  Manipulace s miminkem Jak zacházekt s miminkem, aby se cítilo v bezpečí? Co masáže miminek a nošení v šátku?
 • 10
  Naslouchání potřebám miminka Co když miminko pláče? Jak mu pomoci? Je možné miminko rozmazlit?
 • 11
  Vzpomínky na porod Jak je zpracovat a co když na porod nemáte dobré vzpomínky?
 • 12
  Co když se miminko narodilo císařským řezem? Jak se připravit, pokud porod císařským řezem plánujete? Jak pečovat o jizvu na těle i na duši?
 • 13
  Pouto mezi maminkou a miminkem Jak se tvoří a co je důležité pro jeho podporu? Co když byla žena s miminkem ze začátku oddělena? Jak podpořit vztah s miminkem – dá se bonding dohnat?
 • 14
  Péče o ženu v šestinedělí Recepty pro dodání energie. Péče o bříško po porodu. Cviky pro vaše pánevní dno. A co když nastanou nějaké potíže? Jak si s nimi poradit? A kdy už je potřeba vyhledat odborníka?
 • 15
  Slzy v šestinedělí Proč ženy v šestinedělí pláčou? A jak se opečovat na duši? Jaké lze využít přírodní prostředky pro podporu psychiky v šestinedělí?
 • 16
  Kde čerpat energii Ano k šestinedělí často patří únava. Ta se může stát noční můrou a nebo příjemným lenošením. Zde jsou tipy co s ní… 🙂
 • 17
  Sexuální život po porodu Kdy je vhodná doba pro první milování po porodu? Na co si dát pozor a jak si to udělat krásné? A co dělat když žena byla poraněná? Praktické tipy pro spokojený milostný život po narození dětí…
 • 18
  Partnerství po narození dětí - Partnerství se narozením dětí proměňuje… Co můžete udělat pro to, aby vám spolu bylo stále dobře? Praktické tipy pro spokojené partnerství.

Hodnota informací, které jsou v e-booku shrnuté, je obrovská. Jeho cena je přitom velmi symbolická, mnohem nižší, než kdybyste si se mnou chtěli dát hodinouvou osobní konzultaci.

Přesto je v něm mnohem více informací, než bychom si za takovou hodinu mohli stihnout říct. 

BONUS PRO VÁS – Krásné milníkové kartičky
Po celý první rok, můžete své miminko každý měsíc s kartičkou vyfotit v den jeho měsíčnin. Budete mít krásnou vzpomínku na to, jak miminko rostlo

Cena e-booku: 450 Kč

Nechte se v šestinedelí opečovat,  hýčkat, relaxujte

a vítejte se s miminkem

Šestinedělí je speciální období, které zasluhuje speciální péči. 

To, jak o sebe žena pečovala v šestinedělí se odrazí v kvalitě jejího života po dalších několik desítek let. Ne nadarmo se říká, že to, jaké zdravotní potíže má žena v přechodu, souvisí s péčí při porodu a v prvních týdnech po něm. 

Tak to nepodceňujme 😉

Ponořte se do e-booku plného nepostradatelných rad a tipů pro hladký průběh šestinedělí. Krásné obrázky, ozkoušené recepty, zajímavé citáty, objevte plno moudrosti a radosti...

Co řekly na e-book mé klientky? 

Skvěle napsaný e-book, který bych doporučila každé těhotné ženě. Informací o průběhu porodu je všude spousta, ale to podstatné se často nedočtete. V této knize naleznete krásně popsané všechny důležité body, které si do porodního plánu můžete sepsat. Co oceňuji nejvíce, je právě výčet jednotlivých procedur u porodu s uvedením jejich výhod a nevýhod.
Věrka
Kristino, díky za naprosto úžasný e-book! Před porodem jsem se dost věnovala psaní porodního plánu a sběru informací, abych věděla, co při porodu chci a co ne. Mrzí mě, že jsem ho nečetla už tehdy. Je plný naprosto zásadních informací, které se od lékařů a bohužel často ani na předporodních kurzech ženy vůbec nedozví. Vřele doporučuji všem ženám, kterým záleží na tom, jak a za jakých podmínek budou rodit!
Daniela
V záplavě informací a doporučení je pro těhotnou ženu nesnadné se orientovat a pak si šťastně i zvolit. Proto jsem ráda, že Kristina sestavila tento ebook, na kterém oceňuji jeho přehlednost, věcnost a srozumitelnost. Provází těhotné ženy na jejich cestě za krásným začátkem mateřství
Eliška
Přečetla jsem si ho až v 9. měsíci těhotenství, ale jsem za něj neskutečně vděčná. Tak přehledně, jasně, srozumitelně a velmi podrobně na jednom místě jsem tolik informací o porodu a možných zdravotních zásazích nikde neviděla. Vždycky se ke mně dostaly jen střípky. Tohle by si měla povinně přečíst každá těhotná žena. Hned jsem přesvědčila mého muže, aby se taky začetl. Kristi, děkuju moc za tuhle práci a už teď se těším na další e-booky a kurzy.
Kristýna Roller
Líbí se mi celková a komplexní práce Kristiny a její předávání důležitých informací. Vždy vybere přesně ty informace, které rodiče potřebují a motivují je. A toto splnil i e-book „Jak napsat porodní plán“. Je naplněný informacemi, díky kterým si rodiče ujasní své představy o porodu a ušetří spoustu času hledáním mnohdy protichůdných informací na internetu. E-book není jen o tom, jak krok za krokem sepsat porodní plán, ale vede rodiče k zamyšlení nad důležitými tématy. Dokonce bych ho viděla jako takovou psanou formu předporodního kurzu. Oceňuji i to, že Kristina nepředkládá jediné správné možnosti, ale ve všech případech předkládá pozitiva a negativa a je již na samotných rodičích, co si zvolí. E-book vřele doporučuji.
Lucie Harnošová