PŘIHLÁŠKA NA ODBORNÝ SEMINÁŘ

Rebozo pro těhotenství porod

a šestinedělí

  • 13.9.2024 od 10 do 17h v Praze
  • Vaše místo na semináři bude rezervováno až po jeho zaplacení
  • V případě, že potřebujete vystavit fakturu na zaměstnavatele, zaškrtněte v přihlášce "nakupuji na firmu" a zadejte fakturační údaje zaměstnavatele
  • Prosím napište mi do přihlášky, jaký chcete mít titul na certifikátu
  • Po odeslání přihlášky vám přijdou všechny informace ohledně platby na mail, který jste zadala do přihlášky

Co na seminář říkáte?

Skvěle napsaný e-book, který bych doporučila každé těhotné ženě. Informací o průběhu porodu je všude spousta, ale to podstatné se často nedočtete. V této knize naleznete krásně popsané všechny důležité body, které si do porodního plánu můžete sepsat. Co oceňuji nejvíce, je právě výčet jednotlivých procedur u porodu s uvedením jejich výhod a nevýhod.
Věrka
Kristino, díky za naprosto úžasný e-book! Před porodem jsem se dost věnovala psaní porodního plánu a sběru informací, abych věděla, co při porodu chci a co ne. Mrzí mě, že jsem ho nečetla už tehdy. Je plný naprosto zásadních informací, které se od lékařů a bohužel často ani na předporodních kurzech ženy vůbec nedozví. Vřele doporučuji všem ženám, kterým záleží na tom, jak a za jakých podmínek budou rodit!
Daniela
V záplavě informací a doporučení je pro těhotnou ženu nesnadné se orientovat a pak si šťastně i zvolit. Proto jsem ráda, že Kristina sestavila tento ebook, na kterém oceňuji jeho přehlednost, věcnost a srozumitelnost. Provází těhotné ženy na jejich cestě za krásným začátkem mateřství
Eliška
Přečetla jsem si ho až v 9. měsíci těhotenství, ale jsem za něj neskutečně vděčná. Tak přehledně, jasně, srozumitelně a velmi podrobně na jednom místě jsem tolik informací o porodu a možných zdravotních zásazích nikde neviděla. Vždycky se ke mně dostaly jen střípky. Tohle by si měla povinně přečíst každá těhotná žena. Hned jsem přesvědčila mého muže, aby se taky začetl. Kristi, děkuju moc za tuhle práci a už teď se těším na další e-booky a kurzy.
Kristýna Roller
Líbí se mi celková a komplexní práce Kristiny a její předávání důležitých informací. Vždy vybere přesně ty informace, které rodiče potřebují a motivují je. A toto splnil i e-book „Jak napsat porodní plán“. Je naplněný informacemi, díky kterým si rodiče ujasní své představy o porodu a ušetří spoustu času hledáním mnohdy protichůdných informací na internetu. E-book není jen o tom, jak krok za krokem sepsat porodní plán, ale vede rodiče k zamyšlení nad důležitými tématy. Dokonce bych ho viděla jako takovou psanou formu předporodního kurzu. Oceňuji i to, že Kristina nepředkládá jediné správné možnosti, ale ve všech případech předkládá pozitiva a negativa a je již na samotných rodičích, co si zvolí. E-book vřele doporučuji.
Lucie Harnošová