Objednávka on-line kurzu přípravy na porod, šestinedělí a život s miminkem

  • Uplatněte si slevu 20%, zadejte do objednávky kód "MINUS20", akce platí jen do 31.1.2024
  • Po odeslání objednávky za online kurz vám během pár minut přijde potvrzovací e-mail.
  • Následně po jejím zaplacení vám do schránky automaticky dorazí přístupové údaje pro přihlášení do členské sekce včetně odkazu na přihlašovací stránku
  • Pokud byste měla ke kurzu jakékoliv dotazy, dejte mi vědět na kristina.zemankova@seznam.cz

Co na kurz říkají jeho absolventky:

Za mne kurz určitě doporučuji. Byla jsem ráda, že probíhal klidnou formou s ukázkami - člověk měl tedy dostatek času informace více vstřebat a informace byly podávány velmi srozumitelně. Informace získané na kurzu mne v některých mých rozhodnutích utvrdily, za nové jsem byla velice ráda, otevřely mi nové obzory a celkově mi kurz dal finální představu, jak bych porod chtěla prožít a co budu požadovat. Některé informace jsme s partnerem předávali dále. Určitě budu tento kurz doporučovat všem známým, kteří budou nad nějakou průpravou uvažovat, je na něm příjemná atmosféra. Ke skriptům se také ráda vracím.
Kurz předčil naše vysoká očekávání. Kristina Zemánková nás zasytila cennými informacemi a zdroji, trpělivě zodpovídala naše průběžné dotazy a dodala nám sebedůvěru, že porod i péči o naše první miminko zvládneme.
Odporučila, čo sa týka informácií bol veľmi výživný. Páčilo sa mi hlavne, že pohľad na všetky aspekty ohľadom tehotenstva, porodu a starostlivosti o dieťa bol prirodzený, praktický. Že to, ako určité procesy príroda zariadila, sú veľmi múdre a je potrebné ich počúvnuť a následovať.Tiež som bola veľmi rada, za rozne recepty, typy na oleje, bylinky, íly,.. Celkovo bolo cítiť, že lektorka má veľa skúseností aj jej rady sú pre mňa veľmi cenné.
Ahoj Kristino, koukala jsem na první tři videa z kurzu (začala jsem od konce;)) a teda wow, zatím to hodně předčilo moje očekávání, který nebylo nízký! Jednak je to opravdu moc hezky zpracovaný, krásně se na tebe kouká (a moc ti to sluší), je vidět, že jsi tomu věnovala spoustu úsilí a dotáhla to do nejmenších detailů - oceňuju jednak kvalitu videí, ale i ten hack s převedením do audia, to je skvělý! A web je uživatelsky velmi příjemný, promyšlený. Doplňkový materiály ke každé lekci jsou úplný nadstandard k už tak dostačujícím informacím z videa.
Nejvíc oceňuju to, že každá lekce je vlastně hodně obsáhlá co se týče informací a znalostí, resp. že pokryje všechno, co mě k danému tématu napadá a kolikrát i to, co by mě nenapadlo, ale povedlo se ti to podat tak, abys nezahltila! Je to skvěle strukturované, přehledné, každé téma vlastně shrneš, nemám problém ani večer po uspání dětí udržet pozornost, moc příjemně se posloucháš. A přitom jdeš do detailů...
Líbí se mi, že uvádíš praktické tipy, se spousty situacemi jsem se dokázala dobře ztotožnit. S dvěma malýma (a tedy již porozenýma) dětma doma jsem chvilku váhala, jestli to pro mě není zbytečné, ale nelituju ani trochu! Jednak jsem si zpětně prošla oběma těhotenstvími, porody a 6N, jednak si to uschovám pro případné další. A nejvíc se těším, až budu moct kurz pořídit jako dárek nějaké těhotné kamarádce nebo příbuzné a říct - za kvalitu ručím! Moc díky za tvou skvělou práci.
Rebeka