E-book Podrobný průvodnce hladkým porodem

Mé nejlepší rady a tipy, díky kterým můžete podpořit hladký průběh Vašeho porodu.

 • Péče o zdraví a fyzickou pohodu v těhotenství
 • Porodní sebevědomí
 • Jak se pozná, že porod začal a kdy vyjet do porodnice
 • Jak porod probíhá a jak pro něj vytvořit ideální podmínky
 • Jak podpořit hladký průběh I., II. a III. doby porodní
 • Partner u porodu
 • První setkání s miminkem
 • Laskavý císařský řez
 • Příprava na kojení a šestinedělí
 • Miminko a starší sourozenci
Podrobný průvodce hladkým porodem
Mgr. et Bc. Kristina Zemánková

Obsah e-booku

 • 1
  Jak to udělat, aby vaše těhotenství probíhalo zdravě a pohodově? Jak si poradit s případnými potížemi a nejlépe šetrnou přirodní cestou? Zkrátka jak to udělat, abyste se ve svém těhotném těle cítila příjemně?
 • 2
  Jak se na porod připravit psychicky, co vám může pomoci těšit se a nemít zbytečné obavy?
 • 3
  Víte, že už v těhotenství můžete udělat spoustu věcí pro to, aby porod běžel krásně hladce?
 • 4
  Jak se pozná, že porod začal? Hooodně důležitá kapitola o dobrém načasování, protože tohle je opravdu základ úspěchu 😉
 • 5
  Věděla jste, že porod ve skutečnosti má mnohem více fází než ty tři, o kterých se pořád dokolečka mluví? Pojďme si o nich povědět
 • 6
  Stačí málo a porod, který do té doby váznul, se může krásně rozběhnout a naopak, objevte tajemství optimálních podmínek pro porod…
 • 7
  Praktické rady a tipy jak podpořit otevírací část porodu, aby vše běželo hladce. A jak si poradit, pokud vše nejde optimálně?
 • 8
  Co můžete udělat proto, aby miminko krásně vyklouzlo ven z porodních cest aniž byste se poranila?
 • 9
  Porodem miminka to nekončí, ještě je potřeba porodit placentu… Co dělat aby to šlo co nejsnáze? Jak si poradit, když to vázne?
 • 10
  Jednoduché a jasné tipy pro partnery u porodu. Jak být ženě u porodu skutečně užitečný?
 • 11
  To nejdůležitější – miminko je tu. Na co všechno je dobré nazapomenout. Jaké jsou optimální podmínky pro miminko a jeho první chvíle na světě?
 • 12
  Šestinedělí může být krásné období nebo taky noční můra. Jak na to, abyste i na první týdny s miminkem mohla vzpomínat s úsměvem…

Hodnota informací, které jsou v e-booku shrnuté, je obrovská. Jeho cena je přitom velmi symbolická, mnohem nižší, než kdybyste si se mnou chtěli dát hodinouvou osobní konzultaci.

Přesto je v něm mnohem více informací, než bychom si za takovou hodinu mohli stihnout říct. 

BONUS PRO VÁS

Praktický zaškrtávací seznam co s sebou do porodnice.

A sada krásných pozitivních porodních afirmací k vytištění.

Cena e-booku: 450 Kč

Kvalitní a objektivní informace jsou základem úspěchu

Už dávno jsou pryč doby, kdy se ženám na cestě do porodnice říkalo: „Však to nějak přežiješ, zatneš zuby a za pár dní jsi doma i s miminkem. Však zdravotníci nejlépe vědí, co je dobré…“

Už dávno víme, že porod není něco, co by šlo jen tak přejít. Na porodu záleží. 

To, jakým způsobem se rodíme, velmi hluboce ovlivňuje naše životy, a to nejen život nově narozeného miminka, ale i život ženy a celé rodiny. Když žena porodí, už nikdy nebude stejná. Už navždy si svůj porod bude nejen pamatovat, ale také ovlivní její další zdraví.

To, jak se miminko narodí, jaké přivítání zažije na tomto světě, ovlivní nejen jeho imunitní systém, a tím pádem jeho zdraví po celý zbytek života, ale nastaví to také jeho schopnost důvěřovat a navazovat vztahy. To, s čím se miminko setká ihned po narození, ovlivní, jak bude vnímat tento svět a jak v něm uspěje.

Co řekly na e-book mé klientky? 

"Kristino, děkuji za tvůj krásny e-book. Je v něm mnoho užitečných rad i pro začátek těhotenství, což je čas, kdy je žena na všechno sama a v hlavě se jí rojí spousta otázek a pochybností jak fungovat. Mé to v začátku moc pomohlo. Našla jsem v e-booku pár tipů, které jsem neznala a nejvíc mě překvapilo jak řešit vaginální zánět nebo infekci. Ačkoliv jsem na začátku těhotenství, tenhle e-book mě velice citlivě nabádá ujasnit si už teď některé myšlenky a včas a v klidu si zařídit to, co pro sebe a děťátko budu potřebovat v závěru těhotenství, pro porod i šestinedělí. Moc děkuji."
Lucie
"E- book jsem si nedávno stáhnula a zhltnula ho doslova za jedno odpoledne. Jako asi spousta "prvorodiček" jsem trochu tápala s tím cítit se vůbec "těhotná" a co to vlastně znamená. Celá ta změna se děla tak nějak "beze mě" jestli to dáva smysl. Vaše knížka mě dodala extrémně pozitivní push a spoustu informací, o kterých jsem dosud neměla ani ponětí. A přitom velmi jemnou a zábavnou formou. Pár dni po dočtení jsem měla velmi intenztivní moment, kdy jsem si poprvé reálně uvědomila, že jsme dva. Že jsme v tom spolu, a že je to nádherná cesta. A cítím, že Vaše práce tomu strašně pomohla. Takže obrobské díky! Žiji v zahraničí, daleko od rodiny i přátel a vaše čtení bylo jak popovídat si o tom, co mě čeká, s nejlepší kamarádkou. Děláte skvělou práci!"
Alena
"Kristi, tento tvůj e-book je pro mě jako studentku porodní asistence pohlazením pro oči i duši. Obsahuje tolik pro ženu velmi přínosných informací, které jsou podány tak hezky, mile. Je zdrojem informací, které v běžné těhotenské poradně u gynekoložky či gynekologa těhotná žena s největší pravděpodobností nedostane. E-book je pro mě velkou inspirací v tom, jak citlivě sdělovat těhotným ženám potřebné informace, jak jim poradit, v případě, že to potřebují. Takto se to ve škole bohužel vůbec neučíme. Také mě velmi zaujala část o vztahu mezi miminkem a starším sourozencem a také skvělé tipy na literaturu. Knihu velmi doporucuji všem těhotným ženám, studentkám porodní asistence, porodním asistentkám, ale i dalším zdravotníkům, kteří se během své praxe setkávají s těhotnými ženami."
Tereza
"Kristy, včera jsem si objednala tvůj e-book a nemohla jsem se odtrhnout, takže přečteno za jeden večer :D. Hodně se mi líbi, jak je to praktické, žádné dlouhé slohy, prostě tipy co a jak. Super je kapitola o bolesti u porodu, že to říkáš na rovinu, zároveň nabízíš spoustu možností, co s tím. A vtipný je, jak máš kapitolu pro tatínky jinou barvou. To aby se to dobře hledalo až to přijde, jo? 😉 Chci ti fakt moc poděkovat, opravdu jsi chodící reklama na to, že porod může být krásny, úplně mě to naladilo. Díky! Díky! Díky!"
Jana