E-book Podrobný průvodce hladkým porodem

...mé nejlepší rady a tipy, díky kterým můžete podpořit hladký průběh Vašeho porodu.

Abyste na narození svého miminka mohla vzpomínat jako na radostnou a posilující událost

Připravujete se na narození svého miminka?
Zajímá vás, jak to udělat, aby porod běžel hladce

a bezpečně?

Co je pro Vás v

E-booku připravené?

17 Kapitol

plných mých ozkoušených receptů, tipů a zkušeností, jak si porod zpříjemnit a jak ho jemně podpořit, aby běžel hladce a bezpečně.

 • Zdravé těhotenství je nejsnazší cestou k hladkému porodu
  Jak to udělat, aby vaše těhotenství probíhalo zdravě a pohodově? Jak si poradit s případnými potížemi a nejlépe šetrnou přirodní cestou? Zkrátka jak to udělat, abyste se ve svém těhotném těle cítila příjemně?
 • Pečujte o své porodní sebevědomí
  Jak se na porod připravit psychicky, co vám může pomoci těšit se a nemít zbytečné obavy?
 • Co můžete udělat už v těhotenství, aby porod běžel hladce?
  Víte, že už v těhotenství můžete udělat spoustu věcí pro to, aby porod běžel krásně hladce?
 • Porodní plán aneb víte, co si můžete přát?
  Porodní plán není jen soupis vašich přání, zahrnuje spoustu jiných důležitých rozhodnutí, na které je dobré myslet předem.
 • Předporodní rituál
  Přemýšlela jste někdy nad tím, jak by bylo krásné přicházející porod oslavit? A nevíte jak? Přečtěte si kapitolu o předporodním rituálu…
 • Jak se pozná, že porod začal
  Hooodně důležitá kapitola o dobrém načasování, protože tohle je opravdu základ úspěchu 😉
 • Jak funguje porod
  Věděla jste, že porod ve skutečnosti má mnohem více fází než ty tři, o kterých se pořád dokolečka mluví?
 • Jaké jsou optimální podmínky pro porod
  Stačí málo a porod, který do té doby váznul, se může krásně rozběhnout, objevte tajemství optimálních podmínek pro porod…

59 stránek

Krásné obrázky, citáty, porodní moudra… Zkrátka pozitivně laděný text, který vás doslova natěší na porod. 

 

 • Jak podpořit hladký průběh I. doby porodní
  Praktické rady a tipy jak podpořit otevírací část porodu, aby vše běželo hladce. A jak si poradit, pokud vše nejde optimálně?
 • Jak podpořit hladký průběh II. doby porodní
  Co můžete udělat proto, aby miminko krásně vyklouzlo ven z porodních cest aniž byste se poranila?
 • Jak podpořit hladký průběh III. doby porodní
  Porodem miminka to nekončí, ještě je potřeba porodit placentu… Co dělat aby to šlo co nejsnáze? Jak si poradit, když to vázne?
 • Partner u porodu
  Jednoduché a jasné tipy pro partnery u porodu. Jak být ženě u porodu skutečně užitečný?
 • První chvíle s miminkem
  To nejdůležitější – miminko je tu. Na co všechno je dobré nazapomenout. Jaké jsou optimální podmínky pro miminko a jeho první chvíle na světě?
 • Laskavý císařský řez
  I císařský řez může být krásný zážitek a můžete na něj mít pěkné vzpomínky… Jak na to?
 • Připravte se na kojení ještě před porodem
  Ty nejdůležitější tipy pro bezproblémové kojení je dobré znát ještě před porodem.Tady jsou…
 • Připravte se na šestinedělí
  Šestinedělí může být krásné období nebo taky noční můra. Jak na to, abyste i na první týdny s miminkem mohla vzpomínat s úsměvem…
 • Jak připravit na narození miminka vaše starší děti?
  Tohle je téma, které řeší snad každý rodič, který už děti má. Jak podpořit hezký vztah sourozenců – jednoduché tipy, které fungují.

Vše je psáno jednoduše, jasně a stručně, tak aby vás to bavilo, nezahltilo a zároveň tam bylo vše potřebné, co z mého pohledu porodní báby i maminky tří děti může ženám pomoci ke krásnému hladkému porodu.

Co k e-booku získám jako BONUS?

 • „Co si nachystat k porodu“
  zaškrtávací seznam
 • Sadu krásných pozitivních porodních afirmací
  pro vaše těšení na porod. Které si můžete vytisknout, vystříhat a vystavit tam, kde vám budou dělat radost a připomínat, že porod je normální životní proces a vaše tělo i miminko jsou mu dobře přizpůsobeny

E-book

Podrobný průvodce hladkým porodem

Hodnota informací, které jsou v e-booku shrnuté, je obrovská. Jeho cena je symbolická, mnohem  nižší, než kdybyste si se mnou chtěli dát hodinouvou osobní konzultaci. Přesto je v něm mnohem více informací, než bychom si za takovou hodinu mohli stihnout říct. 

 • Hodnotné informace shrnuté do jednoho praktického dokumentu
 • Spousta ověřených rad, tipů a návodů pro Váš porod
 • BONUS
  porodní afirmace k vytisknutí

za cenu 450 CZK 

Co řekly na e-book mé klientky? 

"Kristino, děkuji za tvůj krásny e-book. Je v něm mnoho užitečných rad i pro začátek těhotenství, což je čas, kdy je žena na všechno sama a v hlavě se jí rojí spousta otázek a pochybností jak fungovat. Mé to v začátku moc pomohlo. Našla jsem v e-booku pár tipů, které jsem neznala a nejvíc mě překvapilo jak řešit vaginální zánět nebo infekci. Ačkoliv jsem na začátku těhotenství, tenhle e-book mě velice citlivě nabádá ujasnit si už teď některé myšlenky a včas a v klidu si zařídit to, co pro sebe a děťátko budu potřebovat v závěru těhotenství, pro porod i šestinedělí. Moc děkuji."
Lucie
"Kristi, tento tvůj e-book je pro mě jako studentku porodní asistence pohlazením pro oči i duši. Obsahuje tolik pro ženu velmi přínosných informací, které jsou podány tak hezky, mile. Je zdrojem informací, které v běžné těhotenské poradně u gynekoložky či gynekologa těhotná žena s největší pravděpodobností nedostane. E-book je pro mě velkou inspirací v tom, jak citlivě sdělovat těhotným ženám potřebné informace, jak jim poradit, v případě, že to potřebují. Takto se to ve škole bohužel vůbec neučíme. Také mě velmi zaujala část o vztahu mezi miminkem a starším sourozencem a také skvělé tipy na literaturu. Knihu velmi doporucuji všem těhotným ženám, studentkám porodní asistence, porodním asistentkám, ale i dalším zdravotníkům, kteří se během své praxe setkávají s těhotnými ženami."
Tereza
E- book jsem si nedávno stáhnula a zhltnula ho doslova za jedno odpoledne. Jako asi spousta "prvorodiček" jsem trochu tápala s tím cítit se vůbec "těhotná" a co to vlastně znamená. Celá ta změna se děla tak nějak "beze mě" jestli to dáva smysl. Vaše knížka mě dodala extrémně pozitivní push a spoustu informací, o kterých jsem dosud neměla ani ponětí. A přitom velmi jemnou a zábavnou formou. Pár dni po dočtení jsem měla velmi intenztivní moment, kdy jsem si poprvé reálně uvědomila, že jsme dva. Že jsme v tom spolu, a že je to nádherná cesta. A cítím, že Vaše práce tomu strašně pomohla. Takže obrobské díky! Žiji v zahraničí, daleko od rodiny i přátel a vaše čtení bylo jak popovídat si o tom, co mě čeká, s nejlepší kamarádkou. Děláte skvělou práci!"
Alena
"Kristy, včera jsem si objednala tvůj e-book a nemohla jsem se odtrhnout, takže přečteno za jeden večer :D. Hodně se mi líbi, jak je to praktické, žádné dlouhé slohy, prostě tipy co a jak. Super je kapitola o bolesti u porodu, že to říkáš na rovinu, zároveň nabízíš spoustu možností, co s tím. A vtipný je, jak máš kapitolu pro tatínky jinou barvou. To aby se to dobře hledalo až to přijde, jo? 😉 Chci ti fakt moc poděkovat, opravdu jsi chodící reklama na to, že porod může být krásny, úplně mě to naladilo. Díky! Díky! Díky!"
Jana